Gumpdumps првата полна година

Да Gumpdump е околу малку повеќе од една година и сега, на нејзината веб-сајт не е голема само малку блог за gadgets и фотографија и чудни преглед или три на патот.

Но 25,000 луѓе ја посетиле оваа година генерирање само на кратко половина милион прегледи, не се лоши за малку веб-сајт еј.

Благодарение на eveyone кои сте ги посетиле и Среќна Нова Година.

Додадете ни на вашиот RSS feeds и пост ќе бидат доаѓаат дебели и брзо во 2010 година, се тркалаат на следната деценија на напредок во gadgets, еј, јас не можам да дочекам.

Остави Одговори

Вашиот е-мејл адреса нема да бидат објавени. Задолжителните полиња се означени со *

8 + 5 =

Visit Us On TwitterCheck Our Feed